Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Kamilo Nývltová, tohle raději nečti: Holišová vyvedla svého kolouška!

Tenhle pohled asi úsměv na tváři Kamile neudělá.
+ Další 4 fotografie
Oblíbená herečka Hana Holišová se po boku svého mladšího přítele na veřejnosti moc neukazuje. Spíše preferují klid a soukromí. Když už ale oba vyjdou do společnosti, tak jim to sluší. Co by na to řekla Kamila Nývltová?

Vítězka první řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas Hana Holišová (36) se společenských akcí až tolik neúčastní. Má ráda svůj klid a soukromí. V úterý ale udělala výjimku, a dokonce na party v centru Prahy vzala i svého sexy hezounka Tomáše Smičku (29).

Mladý tanečník dříve tvořil pár se zpěvačkou Kamilou Nývltovou (27). S tou ho to ale po čase přestalo bavit. Kamila je holt takovou ledovou královnou, o které nikdy nebylo a nebude moc slyšet. Tomáš se nejspíše nudil a potřeboval změnu.

Hanka je sice starší, ale je to krásná žena plná síly. V poslední době je jí navíc všude hodně, tvrdě na sobě pracovala a vybudovala si velké renomé. Tomáš tak dal přednost vášni před nudou. S Kamilou by totiž maximálně mohli založit společné ledové království.

Však také Smička vypadal po boku Holišové hodně spokojeně. Evidentně si je vědom toho, že tahle výměna partnerek byla tou správnou volbou a po boku Hanky mu to bude svědčit daleko více. S Nývltovou by tak maximálně dosáhl na založení ledového království a to by byla škoda…

Mohlo by vás zajímat

Další články