Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Kameňák 4: Natáčí se za 14 dnů, produkce stále tají režiséra! Pomeje si zahraje sám sebe!

Kanec Pomeje.

Jak náš web informoval jako první, producentská dvojice Pásek – Pomeje chystá čtvrté pokračování Kameňáku, jehož realizaci do poslední chvíle tajila.

Vše prasklo před pár dny doslova v hodině dvanácté, protože už přespříští středu se začíná na přísně utajovaném místě natáčet.

Přestože už je jasné, že dílo tentokrát nebude režírovat Zdeněk Troška (59), tvůrci stále režiséra tají. Spekulaci o Janu Prušinovském totiž stále nikdo nepotvrdil.

„Všeho dočasu, v pondělí jdu na operaci menisku, další informace poskytneme skutečně až koncem příštího týdne, ale bude to pecka,“ slibuje Pavel Pásek, který našel roličku pro svého kamaráda a koproducenta Jirku Pomejeho: „Zahraje si vypečeného manažera lokální kapely, takže vlastně sám sebe,“ směje se známý mecenáš a nám už je teď jasné, že se skutečně bude na co těšit.

Dostane roličku i Iveta Bartošová? A jsou pravdivé zvěsti, že roli násilnického macha, pro kterého si přijde čert, dostane Josef Rychtář? Vše se určitě brzy dozvíme.

Mohlo by vás zajímat

Další články