Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Kamarádka Jágra je pěkná dračice! Miss Kovandová láká boháče na ODHALENÁ PRSA!

Lucka ví, jak trumfnout i mnohem vnadnější kolegyni Gábinu Frankovou.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 4 fotografie
Kdo by si nepamatoval aféru s Jaromírem Jágrem (44), který u sebe nechal přespat bývalou vicemiss Lucii Kovandovou (23). Vyprávění o tom, že si povídali jen o hokeji, se smál celý národ. Teď už se ale na zrzavou krásku jaksi zapomíná, tak se chtěla všem boháčům připomenout, a to hodně odvážným výstřihem!

Naivní holka z Moravy si možná myslela, že to s Jardou bude něco víc, jenže ten se zamiloval do holky od tyče, asi na něj byla Lucka moc slušná a stydlivá. Jenže ta ještě neřekla poslední slovo. Sice už si nemyslí, že by se z vesnice přestěhovala na Floridu, ale zkouší k sobě přilákat alespoň tuzemské pracháče.

Ano, je zadaná, a ano, modelka stále tvrdí, že nikoho movitého nepotřebuje, že miluje svého chudého studenta, který jí sám přál lásku s Jágrem. Ale její činy mluví za ni. Ve společnosti se ukazuje v opravdu vyzývavých šatech, ze kterých jí dokonce vykoukl kousek ňadra. Pohled to byl vskutku krásný.

Ale třeba se mýlíme a byla to jen náhoda, že jí z ouftitu vypadávaly poklady, které má na hrudníčku, a teď se za to doma stydí, že se omylem odhalila. Ať je to, jak chce, tak přítomní pánové, kteří na akci byli, si museli užít pohled z první řady. Vy se podívejte aspoň na fotce, jak má vypadat hodně odvážný dekolt, abyste upoutala pozornost.

Související články

Další články