Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Kam zmizela ta almara? Hubená Jennifer Hudson se chlubí sexy tělíčkem!

Kam zmizela ta almara? Hubená Jennifer Hudson se chlubí sexy tělíčkem!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

Tuhle krásnou holku si určitě pamatujete z muzikálu Dreamgirls z roku 2005. Tehdy ale byla Jennifer Hudson (33) pořádně oplácaná, což se v hollywoodském prostředí příliš nepromíjí.

Poté, co se jí v roce 2009 narodil syn, vážila dokonce 107 kilo a v tu chvíli si Jennifer řekla dost. "Zhubla jsem 35 kilo. Jsem na to hrdá. Myslela jsem si, že to nedokážu, ani nevím, kolikrát jsem se o to pokoušela," řekla v jedné z epizod televizní show Oprah Winfrey Hudson. K tomu, aby opravdu zhubla, jí ale pomohl až spolek, který si říká Strážci váhy. Firma vznikla v roce 1963 ve Spojených státech a sdružuje všechny, kteří se chtějí vzájemně při hubnutí podporovat.

Držitelka Grammy shodila třicet pět kilo a z velikosti XXL si začala kupovat oblečení velikosti S. Od té doby si štíhlou postavu pořád udržuje. Jí zdravě a po malých porcích, cvičí, což je fígl známý spoustu let, ale vydržte to.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy