Modelce Ivě Kubelkové (36) odjakživa všichni bez rozdílu pohlaví koukali jinam než do očí. Těm, co byli na party pořadu Sama doma, ale při pohledu na výstřih modelky spadla čelist tak, že ji museli pohotoví pořadatelé obětem šoku zaklapnout zpátky.

Proslulé masivní pětky byly totiž tytam a navíc se při jednom záběru objevily na modelčině ňadru strie. Ty vznikají napnutím kůže a s tímto problémem se potýká téměř každá kojící matka, což je pochopitelné. Buďto Iva zapomněla na kvalitní podprsenku, která z jejího dekoltu vždycky udělala chloubu číslo jedna, nebo se jí prsa zmenšila po přísné dietě. Kubelková je totiž proslulá svou nákloností k extrémně radikálnímu způsobu života, kvůli kterému ji zlí jazykové nazývají sektářkou.

Prsa neprsa, kariérně má Kubelková našlápnuto dobře. Sice skončila v pořadu Sama doma na České televizi, kde působila od roku 2007 a kde ji teď vystřídá další modelína Lucie Křížková (28), ale už od podzimu bude moderovat místo Gábiny Partyšové (35) společenský magazín Top Star na Primě. Televize dala přednost Kubelkové před Dianou Kobzanovou (31) a Agátou Prachařovou (28).