Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kam šoupli manželku hradního kancléře? Alex Mynářová se vrací do televize

Jak se ni těšíte?
Zdroj: TV Barrandov
+ Další fotografie
Tahle holka se neztratí! Manželka Vratislava Mynáře se vrací na televizní obrazovky. Alex Mynářová bude mít vlastní pořad na TV Barrandov.

Na televizních obrazovkách se již ve středu 12. října objeví nový pořad s Alex Mynářovou coby moderátorkou. Jejím prostřednictvím se diváci budou setkávat s vysoce postavenými osobnostmi, které mají zásadní vliv na dění v České republice. Hostem prvního dílu bude ministr obrany Martin Stropnický. Pořad bude mít zhruba 20 minut.

„Vlivné samozřejmě vůbec nešetřím. Otázkám na tělo se rozhodně v mém pořadu nevyhnou. Mám ale taky radost, že se nám daří je ukazovat v opravdu netypických situacích. Bez obleku a kravaty. Jak je málokdy vídáme. A mám pro diváky taky jedno velké překvapení. Prozradím snad jen to, že velkou roli bude hrát písmo každého z mých hostů. To totiž prozradí mnohé,“ láká Alexandra Mynářová ke sledování nového pořadu.

První díl odvysílá TV Barrandov ve středu 12. října. Zvídavý štáb zavítal za ministrem obrany Martinem Stropnickým. Otázkou je, zda by neměla ve svém pořadu také vyzpovídat manžela. A také ho nešetřit…

Související články

Další články