Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Kam se ztratila Janet Jackson? Víme, co dělá sestra popového krále!

Janet Jackson se nikdy nestyděla mluvit o sexu.
Zdroj: archiv
Nejen Michael přepisoval hudební dějiny. Jacksonových je talentovaných více, ale jen Janet dosáhla skoro stejného úspěchu jako její bratr. Před lety byla opravdovou megahvězdou. Kde je jí konec dnes?

Debutovala již v roce 1982, ale to jí stál po boku ještě její otec, který chtěl vydělávat na slávě svých dětí. Nedařilo se jí tak, jak možná i sama očekávala. Za dva roky to zkusila znovu, ale stále to nestačilo. Až v roce 1984, když utekla z domu rodičů a začala si vše dělat po svém, začala se psát jiná kapitola jejího profesního života.

Album Control vydané v roce 1986 bylo konečně úspěšné a Michael už nebyl jediný Jackson, kterého svět znal a miloval. Skladba When I Think Of You byla velice úspěšná, a jelikož se dostavila sláva a jistota, Janet dala vale svému otci jakožto manažerovi a začala se zařizovat podle sebe.

V roce 1989 vydala po celém světě úspěšné album Janet Jackson's Rhythm Nation 1814, za které dostala i cenu Grammy a na nějaký čas se stala zajímavější než její bratr. S největším úspěchem se setkala se skladbou Again, která byla jejím vůbec nejúspěšnějším singlem v celém světě. V roce 1995 nahrála i skladbu se svým bratrem Scream a světu ukázali, že talentu mají oba na rozdávání.

Později začala sláva upadat a s velkým úspěchem se setkalo ještě album z roku 2001 All for you. O rok dříve si zahrála v komedii Zamilovaný profesor 2, který byl ale kritikou rozcupován. Její jméno je známé i díky skandálu na Super Bowlu, kde odhalila ňadro. Pak už začala její kariéra upadat.

Natočila několik filmů a stáhla se do ústraní. Vrátila se na podzim roku 2015 s deskou Unbreakable s velkou parádou. Po dlouhých sedmi letech je o zpěvačce zase slyšet. V dubnu roku 2016 se měla představit i našim fanouškům, ale koncert byl přesunut kvůli operaci, kterou zpěvačka v prosinci ohlásila. Koncert bude určitě skvělý, protože skoro v 50 letech vypadá Janet skvěle a stále tancuje jako v 80. letech.

Související články

Další články