Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Kam se poděli ti dokonalí lidé ze Sexu ve městě? Vaky pod očima, unavená pleť a nadváha. To je krutá realita!

Holt všichni stárneme!
+ Dalších 26 fotografií
Představitelky čtyř hlavních hrdinek ze seriálu Sex ve městě jsou pro mnohé obyčejné ženy vzorem. Jenomže i ty největší hvězdy Hollywoodu mají normální problémy jako každý jiný. Podívejte se, jak vypadají hlavní postavy oblíbeného seriálu, když nejsou zrovna na place nebo si odskočí jen tak do obchodu pro něco na zub. Pochopíte, že být občas za šmudlu je úplně normální!

Už je to téměř dvacet let od doby, kdy se začal natáčet oblíbený seriál Sex ve městě. Všichni si pamatujeme ztřeštěnou čtyřku holek, která měla neustále problémy s chlapy. Seriál se u lidí neuvěřitelně chytil, a to hlavně proto, že nešlo o příběh nějakých puberťaček, ale dospělých a zralých žen, které řešily problémy jako spousta obyčejných ženských v jejich věku.

Žádná ze čtyř představitelek, které ztvárnily herečky Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kim Catrall a Kristin Davis nebyla klasická vyumělkovaná kráska, ale všechny dokázaly muže zaujmout svým ostrovtipem a kuráží.

Všichni je máme v paměti vryté jako půvabné, hubené a úspěšné ženy, které nevycházejí z domu neupravené a bez make-upu. Jenomže se opět potvrdilo, že tohle může fungovat jen v seriálu. Realita je už poněkud tvrdší.

I ty největší hvězdy jsou jen lidé a stárnutí jen tak nezastaví. Chris Noth, neboli „pan Božský“, už rozhodně není takový krasavec jako v seriálu. Chlapec nám zestárl, ale to by tak ani nevadilo. Horší je, že na sobě přestal makat a narostl mu opravdu nevzhledný pupek.

Na čtyřech hlavních hvězdách se podepsal zub času. Když jdou jen tak pro něco na zakousnutí do obchodu, tak nejsou perfektní jako v seriálu. Na ulici byste je nejspíše nepoznali. Vytahané džíny, povadlá pleť, naštvaný výraz, vaky pod očima a v případě Sarah výrazně žilnaté ruce a nohy.

Takže pokud jste, milé dámy, měly doposud deprese z toho, že nejste za všech okolností za dámu, tak nemusíte věšet hlavu. Ani největší hvězdy seriálu Sex ve městě nejsou dokonalé.

Mohlo by vás zajímat

Další články