Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Kaley Cuoco o své první opravdové filmové souloži: Penny z Teorie velkého třesku vůbec nevěděla, jak na to

Kaley Cuoco září v seriálu Letuška na HBO. Dramatická role je pro ni novinkou.
Zdroj: HBO
+ Dalších 7 fotografií
FILMOVÝ SEX
Kaley Cuoco hraje aktuálně v seriálu HBO Letuška. Jeho ústředním motivem je bizarní skutečnost, že se celý život člověka může kardinálně změnit během jediné noci poté, co najde mrtvolu a nic si nepamatuje. Penny z Teorie velkého třesku ale řešila i jiný problém. Poprvé totiž točila pořádnou sexuální scénu. Její filmový partner ji musel učit, jak mít před kamerou falešný sex.

Letuška Cassandra Bowden, kterou hraje oblíbená Penny ze známého sitcomu Kaley Cuoco, je pověřena péčí o cestující první třídy mezinárodních letů. Při cestě do Bangkoku se seznámí s pohledným americkým obchodníkem Alexem (Michiel Huisman), s nímž následně prožije proflámovanou a sexem prošpikovanou noc.

Probudí se v hotelovém dubajském pokoji, jak jinak než s příšernou kocovinou. Vedle ní na posteli však leží Alexova mrtvola. Protože se bojí zavolat policii, pokračuje v rutinních denních aktivitách, jako by se nic nestalo. Připojí se také k ostatnímu personálu na letišti s cílem odletět zpět do USA.

V New Yorku je ovšem vyhledána agenty FBI, kteří se vyptávají na její nedávné mezipřistání ve Spojených arabských emirátech. Zoufalá žena, která si stále nedokáže poskládat střípky z oné osudné noci do smysluplného celku, začne přemítat o tom, jestli by skutečně nemohla být vražedkyní.

Letuška Kaley Cuoco zažila svůj první "opravdový" falešný filmový sex

Právě Michiel Huisman byl předtím, než zemřel, živý až moc. Sexuální scény, které s ním Kaley Cuoco natáčela, byly velmi názorné, což bylo pro herečku velmi náročné. S natáčením intimních scén měla sice zkušenosti už z Teorie velkého třesku, ale tohle bylo jiné.

Pro USA Today Kaley Cuoco prozradila: „Měla jsem sice takové nějaké scény i v Teorii velkého třesku, ale tohle byla opravdová sexuální scéna. Řekla jsem Michielovi: Nikdy předtím jsem to nedělala. Ty už jsi to dělal? On odpověděl, že asi 30x nebo 40x.“

Následně jí kolega řekl, že při tom vypadá, jako když se vznáší nad veřejnou toaletou. „Takže mě musel trapně naučit, jak mít falešný sex,“ se smíchem vzpomínala Kaley Cuoco.

Pro především komediální herečku byly nové nejen sexuální scény, ale i dramatické vyznění seriálu. „Toto je rozhodně můj coming out ve smyslu ukázat všem, že dokážu natočit i něco jiného než komedie,“ dodala Kaley.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy