Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

K močící Nikol přibyde do vily VyVolených další soutěžící! Kdo z téhle čtyřky je vám nejsympatičtější?

Kdo z této čtyřky postoupí do vily?

Už dnes večer se do vily VyVolených nahrne další soutěžící. Zatímco prvních pár obyvatel se už navzájem oťukává, v případě Nikol Trojanové (23) očůrává, další tři soutěžící se už nemůžou dočkat, koho z nich diváci nechají postoupit do vily.

Kdo je v dnešní soutěžní čtyřce?

Ostravák Miroslav Škovarga (24) miluje fotbal a profesionální kariéru mu zkazilo zranění. Vyučený tesař žil celý život jen se svou matkou, které by také věnoval případnou výhru.

Majitelka sushi baru Romana Fabiánová má o sobě docela velké mínění. Prý je přátelská, ale někteří lidé na ni potřebují čas, protože je ulítlá. „Všichni si závidějí, nikdo nic druhému nepřeje. Vím, kolik úsilí stálo lidi projít castingy. Takže těm z finální vybrané třicítky, kteří se do vily nedostanou, bych ráda uhradila alespoň to, co do toho museli investovat. Někteří nemají práci a museli si i půjčit, takže bych jim aspoň část z těch peněz poslala,“ prozradila na sebe Romana.

Devětatřicetiletého Karla Bouzka přihlásila přítelkyně, která prý dost žárlí. „Trochu se bojím, aby to ustála. Já se s tím poperu, ale o ni se bojím,“ říká Karel, který si nechává říkat Karlos.

Posledním dnešním bojovníkem je Pavel Valenta (41). „Jsem odnaučený kuřák, ale určitě nejsem nesnášenlivý. Manželka kouří a nevadí mi to,“ tvrdí chlápek, co už teď nesnáší Thomase a moc nemusí ani Martina.

Koho byste poslali do vily vy? Napište nám do diskuze.

Související články

Další články