Justin Bieber odcházel ve středu v noci z kostela Hillsong v Los Angeles, a poté co nasedl do obrovského pick-upu, se mu nešťastnou náhodou povedlo zasáhnout fotografa (57). Ten se okamžitě složil k zemi a údajně měl něco s nohou. Justin okamžitě vozidlo zastavil a snažil se muži pomoct.

Policistka Beverly Hills pro New York Daily News uvedla, že kolize se uskutečnila v „extrémně pomalé rychlosti“ těsně před 21:30 místního času. Justin řídil svůj černý Dodge Ram z parkoviště na ulici a otočil doprava, když došlo ke kolizi.

Justin okamžitě zastavil svůj vůz a vystoupil fotografovi na pomoc. Ptal se muže, zda-li je v pořádku a jestli se zranil. Fotograf řekl Justinovi, že je v pořádku a žertoval se zpěvákem, než dorazila záchranka a policie.

Je vidět, že už to dávno není ten rozmazlený zbohatlický spratek a své chování změnil. V minulosti se mu totiž také povedlo svým autem nabrat fotografa a dokonce mu zničit foťák, ale to z místa odjel a vůbec ho to nezajímalo. Justin (23) se konečně chová jako chlap a za své činy bere odpovědnost.