Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Justin Bieber si nechal na ruku vytetovat oko své životní lásky, Belieberky, brečte, vy to nejste! A ani Selena!

Justin jde právě do salónu nalepovacích kérek, za ruku ho tam budou držet
dva bodyguardi s těmi opravdovými.
+ Dalších 5 fotografií

Nejkrutější, nejdrsňáčtější a nejhustější zpěvačka na světě Justin Bieber (do dospělosti ještě 19 let, ale už se nepere na písku o lopatku) si pořídila do sbírky další obtiskátko z balení žvýkaček Pedro v edici Sfek Juss.

Justin si nechal do loketní jamky namalovat oko své matky Pattie, která tak okamžitě zjistí, že její malej zase poflusal prodavače, když neměli jeho oblíbený malinový vitacit v cukrárně u baráku, že se opět pomočoval na veřejnosti, nebo jí dokonce sebral její rtěnku a pudr. Bude tak moci okamžitě zakročit a Jussovi napařit měsíc domácího zaracha, protože doteď nad ním bděly akorát chůvy z řad obrovských černochů. Ti mu museli do postele nosit horké kakajíčko a rozvážet domů holky, co Jussík sebral někde před nočním barem, protože do nich má vstup zakázaný.

Ultrasfek kérka božího třetího oka má být jakože vyjádřením nekonečné lásky k Pattie, ale my bychom radši, kdyby svou lásku vyjadřoval třeba tím, že si začne chodit na hodiny zpěvu. Z lásky k nám všem.

Mohlo by vás zajímat

Další články