Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Justin Bieber se s tím nepáře: Svojí károu sejmul fotografa, toho musela odvézt záchranka

+ Další fotografie

Justin Bieber (19) se nás snaží přesvědčit o tom, že už je velký chlap. Pořídil si několik super aut, tetování, buchty na břiše, dospělácké hodinky, ty bez slona prostě, odmontoval přídavná kolečka ze svého bicyklu a začal si holit třísla. Krásný.

Ale my mu jeho mužství začali věřit až po včerejšku, kdy to bez jakýchkoliv okolků napral autem do jednoho z fotografů, který postával na ulici a zpěváka si nevšímal. „Chtěl, abych ho vyfotil a já řekl, že nechci, že čekám na Pavla Bobka, až vyjde ven z restaurace. Fotím prostě jen celebrity,“ svěřil svou „nepotrvzenou“ verzi příběhu přejetý fotograf plátku The Sun.

Justina prý nezájem fotografa vytočil doběla a plnou rychlostí paparazziho sejmul. Ten musel být nakonec převezen rychlou záchrannou službou do nemocnice. Policie Justinovi za trest udělala na tkaničce uzel a zabavila mu celou jeho sbírku gay porna.

Mohlo by vás zajímat

Další články