Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Justin Bieber se do krve porval kvůli ženě, kterou viděl poprvé v životě! PROČ?!

Co se stalo?
Zdroj: profimedia
+ Dalších 7 fotografií
Kanadský zpěvák Justin Bieber (24) má zřejmě pořádně vyhrocenou náladu od rozchodu se Selenou Gomez! Nejenže aktivně vyhledává krásky na sexuální radovánky, ale také se posledně zachoval jako opravdový hrdina a zastal se neznámé ženy. Skončilo to krvavou rvačkou!

Justin Bieber (24) si v poslední době vylepšuje image nejen pravidelnou docházkou do kostela, ale také se stal rváčem, který nesnese násilí na ženách! Podle blízkých přátel zpěváka se měl jen nedávno porvat v jednom nočním klubu kvůli ženě, kterou ani neznal.

Byl totiž svědkem incidentu, při kterém měl neznámého agresora, jenž držel pod krkem svoji holku, napadnout a zastat se tak neznámé ženy. Muži údajně uštědřil pořádnou ránu do obličeje a následně s ním praštil o zeď!

Justin se pokusil muži domluvit nejdříve slovně, na to se ale dočkal odpovědi: „Jdi do hajzlu!“ To ho pořádně rozzuřilo, a proto napadl neznámého agresora fyzicky! Dotyčný následně ženu pustil a utekl s rozbitým obličejem z klubu.

Pak ale následovalo pronásledování auta, o kterém si myslel, že jej řídí Bieber. Dokonce si do vozidla naštvaně kopl, což bylo to poslední, co ten večer udělal, jelikož ho okamžitě spoutala a odvezla policie. Svědkem celého incidentu měl být také syn Arnolda Schwarzeneggera Patrick.

Související články

Další články