Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Justin Bieber se bojí žraloků, přesto s nimi plaval v moři. Bohužel ho nesežrali

Justin Bieber se bojí žraloků, přesto s nimi plaval v moři. Bohužel ho nesežrali
Zdroj: Profimedia.cz

Justin Bieber (19) odpočívá od všeho toho plivání po sousedech a fanynkách, od marihuany a drog v autobuse a od svých koncertů, kam chodí o tři hodiny později V mezičase svého turné si zajel na koupačku na Bahamy a během ní si skočil do moře zaplavat se žraloky

Těch se prý hrozně bojí. Bohužel se i oni bojí jeho a Justin vyvázl z vody se zdravou kůží. Předpokládáme, že jim začal zpívat a žraloci se raději drželi v uctivé vzdálenosti.

Justin se hodinu rozhodoval a sbíral odvahu, než skočil do vody. Nakonec si za odměnu nechal udělat nové tetování na ruce, ale to na instagramu svým fanynkám ještě neukázal. Ovšem podle komentářů lidí z jeho okolí jsou to růže a mraky. Asi nějaké alegorické spojení, které úplně nechápeme.

Bieber má poslední dobou problémů nad hlavu a pustila se do něj dokonce i jeho matka, která synovo chování neschvaluje Kritizují ho i hvězdy šoubyznysu a ani jeho manažerovi není Justinovo chování po chuti. Skok mezi žraloky by tak vyřešil všechny jeho problémy. Což se nestalo, takže se bude muset snažit všechno napravit sám.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy