Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Justin Bieber musí kvůli sexu do bordelu. Sledujte, jak ho z nevěstince v Riu vyváděli zabaleného jako mrtvolu!

Justina z nevěstince odváděli zabaleného do prostěradla.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie

Po Seleně Gomez už Justina Biebera (19) asi žádná nechce. Jenže Bieber potřebuje sex, a tak ho hledá kde jinde než ve veřejných domech.

Návštěvu brazilského klubu Centaurus mohl Bieber klidně vyhlásit v místním rozhlase, protože fanoušci se dozvědí všechno, a tak se kolem vchodu do tamního bordelu našikovali jak vojska v Mordoru. Bohužel pro Justina neměl klub žádný únikový východ ani podzemní tajnou stezku, kudy by kanadský pop idol mohl nenápadně odejít. Jeho bodyguardi se zřejmě inspirovali u Ivety Bartošové, která se ve svém cucíkovém období promenádovala po Uhříněvsi s dekou na hlavě, a přes mladého zpěváka přehodili prostěradlo.

Když Biebera z veřejného domu vyprovázeli, vypadalo to, jakože odtamtud odnášejí mrtvolu, kterou ve spěchu špatně zabalili a jež jim občas z prostěradla vypadává. Se zprávou jako první přišel magazín Page Six, podle něhož bylo jasné, že jde právě o popovou ikonu mladých teenagerek. Tamní fotografové totiž potvrdili, že osoba pod prostěradlem měla identické tetování na zápěstí levé ruky a tenisky s vlastním podpisem jako samotný Bieber.

Justin se dokonce natolik odkopal, že si z nevěstince odtáhl i dvě pracovnice. Podle Mail Online odmítl zpěvákův zástupce cokoliv komentovat. Bieber během svého pobytu v Brazílii fanoušky pěkně naštval. Když procházel davem svých příznivců, kopl do brazilské vlajky a své fanoušky, kteří zaplatili víc než 30 000 Kč, aby se se svým idolem mohli na chviličku setkat, nechal čekat přes tři hodiny. Za to pak dostal jako „odměnu“ při koncertu ránu flaškou. Yes.

Související články

Další články