Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Justin Bieber bude zřejmě hrát Robina v novém filmu o Batmanovi. To je konec pro světovou kinematografii

Bieber je Robin.
Zdroj: archiv

Justin Bieber (19) vystavil na svůj Instagram fotku, po jejímž zhlédnutí jsme měli nutkání běžet zapálit nejbližší kino a následně sebe. Poté, co bylo oficiálně oznámeno, že novým Batmanem se stane Ben Affleck (41), nyní vyšlo najevo, že jeho parťáka Robina bude hrát Justin Bieber.

Pravověrní fanoušci kultovních komiksů zvrací vnitřnosti, zatímco Bieberovy fanynky si nadšením trhají své legitky z mateřské školy. Každé kino bude muset po promítání tohoto filmu vyměnit čalounění na sedačkách, neboť poté, co se Justin Bieber objeví na plátně v upnutém overalu Robina, si vzrušením cvrnknou víc než Džambulka při odjezdu do Itálie.

Jediné, co nás může utěšovat, je fakt, že Bieberův herecký výkon rozhodně nebude horší než herecký výkon Táni Kuchařové (25) v seriálu Gympl, kterým oblažila diváky TV Nova před pár dny. Někteří se z toho dodnes zcela nevzpamatovali a jejich hysterie doznívá i cestou metrem.

Související články

Další články