Znáte ženu, která by neměla úchylku na kabelky? Čím jiným si rychleji udobřit ženu než krásnou kabelkou. Některé ženy si potrpí na značkové, jiné zase na originální druhy tašek. Většina z nás má v kabelce bordel, ovšem jde o speciální nepořádek, ve kterém se majitelka kabelky dokonale orientuje. Obsah a uspořádání věcí ve vaší kabelce na vás prásknou víc, než si myslíte.

1. Klasická bordelářka

Tak do téhle skupiny patří asi největší procento žen. Všechny máme v tašce tvůrčí bordel, ve kterém se sice nikdo nevyzná, ovšem my vyndáme cokoli během sekundy. Většinou máte v kabelce naprosto všechno, od klíčů až po náplast na opary. To o vás vypovídá, že jste praktická žena, která je nerada zaskočená situací, a tak se radši na vše pořádně připraví. Býváte naprosto zrychlená a nedělá vám problém česat dceru, telefonovat a do toho se malovat.

2. Paní perfekcionalistka

Tak vy máte v kabelce vše logicky uspořádané. Rozhodně máte každou kapsičku určenou na jednu věc. Klíče připnuté ke karabině, a tak je hned najdete. V kabelce vám nebude chybět rozhodně diář, dezinfekční gel nebo propiska. Jste žena disciplinovaná s velkým smyslem pro detail. Rozhodně patříte do skupiny žena kariéristka, která má ve všem jasno.

3. Milovnice psaníček

Patříte k milovnicím psaníček? Pak u sebe nemáte rozhodně moc věcí. Do psaníček se vejde tak maximálně kondom a klíče, takže vás o náplast určitě nikdo prosit nemůže. Budete žena, která miluje svobodu a zábavu. Rozhodně nejste rodinný typ a volnost je hlavní věc, kterou potřebujete k životu. Noční život je to, pro co žijete.

4. Vyznavačka batohů

Existují i ženy, které prostě kabelky nenosí. Mnohem radši si dají na záda batoh a vyrazí. Mají tedy mnohem větší místo, takže u sebe mají i mnohem více věcí. V batohu rozhodně nechybí kniha a svačina. Jde o ženy sportovně zaměřené a emancipované.