Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Jsou v posteli lepší namachrovaní borci, nebo slušní kluci? Lidstvo už zná odpověď i na tuto otázku!

Jsou v posteli lepší namachrovaní borci, nebo slušní kluci? Lidstvo už zná odpověď i na tuto otázku!
Zdroj: Profimedia.cz
Holky si vybírají grázly, protože slušní kluci jsou nudní. To je tak zažité tvrzení, že o něm dlouho nikdo nepochyboval. Jenže nyní vědci přicházejí s tvrzením, že slušňáci jsou lepšími milenci. Grázlíci sice machrují, ale když se jde na věc, tak myslí hlavně na sebe. Gentlemani a hodní chlapečci se plně odevzdají nadržené samici a ona pak může říct - frajírci jsou na nic.

Skromný a spolehlivý slušňák je lepším milencem než namachrovaný hajzlík S tímto tvrzením přišli vědci, kteří zkoumali 459 vysokoškolských studentů s jasným cílem.

Vědci chtěli zjistit, zda drsní samci jsou opravdu lepšími milenci, nebo je to jen zažitá pověra Analýzu přinesl britský Daily Mail.

Vědci z amerického Texasu zjistili, že muži, kteří myslí na svou partnerku a nejsou sobci, dokážou ženu lépe uspokojit a vyvolat silnější orgasmus

Podle studie lidského chování si pak samička raději vybere takového muže, který je skromný, nebojí se ukázat soucit a je schopný odevzdat se pro ostatní a pomáhat jim.

Již dříve vědci zkoumali, jak každodenní chování a návyky ovlivňují výběr sexuálního partnera. A došli k tomu, že ženy chtějí takového muže, který myslí na ostatní lidi více než na sebe.

Zní to neuvěřitelně, ale správnou ženu v podstatě dokáže naladit k sexu i myšlenka na to, že její partner za chvíli dorazí domů, protože jen zaskočil staré sousedce pro nákup!

Takže hloupoučké teenagerky sice dají prvnímu namachrovanému týpkovi, ale skutečná žena si počká na toho, který projeví skromnost, slušnost a cit.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy