Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jsou tohle největší přírodní prsa šoubyznysu? Podívejte se, jak nejmladší Štika válcuje výstřihem slavné české prsatice!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie

Jen co se Ornella (20) stáhla ke Koktovi (56) do Karlína a přestala cupitat za svou mamá Štika (41), vstupuje na scénu nejmladší Charlotte (17), která je výrazně blonďatější, výrazně naivnější a výrazně... vyvinutější.

Mladší sestra nejznámější rodičky v Česku je další na řadě v projektu slávy své matky a rozhodně dělá vše pro to, aby si jí média všímala, jak se patří. K tomu pochopitelně používá své největší zbraně, obrovská prsa nacpaná do podprsenky pro padesátikilovou holku.

Charlotte své sedmičky vystavuje na odiv nejen během společenských akcí, ale výstřihem se chlubí i na Facebooku, nikde nesmí chybět pohled do záňadří, kam by se schovalo celé Serengeti i se zvířaty.

České prsatice, které za pětky utrácejí desetitisíce svých milenců, musejí plakat vzteky, že nejmladší Štika má doma zadarmo to, čeho ony mohou horko těžko dosáhnout. Jen se podívejte do galerie, jak se holky snaží.

Související články

Další články