Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jsou konečně spolu! 27 let od uvedení Pretty Woman sbalil Richard Gere kolegyni Julii Roberts, tvrdí američtí novináři

Není polibek jako polibek…
Zdroj: youtube.com
+ Dalších 16 fotografií
Americký magazín Star přišel s pořádnou bombou. Julia Roberts (49) a Richard Gere (67) prý tvoří zamilovaný pár! Legendární komedie Pretty Woman vznikla v roce 1990. Tam se spolu milovali na filmovém plátně. A nyní svou lovestory prý přenesli do reálného života.

Byli spolu na tajné večeři a bylo jasné, že k sobě mají velmi blízko. Tak zní zpráva magazínu Star. Julia Roberts a Richard Gere to prý dali konečně dohromady.

Je tedy faktem, že od roku 1990, kdy byla uvedena komedie Pretty Woman, fanoušci na celém světě řeší, jak to tyhle dvě hollywoodské hvězdy spolu mají. Nyní se zdá, že oba konečně našli štěstí.

„Je to jasné, prostě se navzájem přitahují. A vždycky přitahovali. Bylo jen otázkou času, kdy to dají dohromady,“ uvedl zdroj amerického bulvárního magazínu. Oba slavní herci tvrdí, že jsou jen dobří kamarádi. Že jsou to přátelé z branže. Ale ten magnetismus mezi nimi je prostě silný a je to vidět. Navíc je prý před hotelem načapal řidič limuzíny, který pak poslal informaci dál.

Hollywoodský páreček tak trochu začíná připomínat své české kolegy Zlatu Adamovskou (58) a Petra Štěpánka (68). Ti dva novinářům také dlouho tvrdili, že jsou jen kamarádi na kávu a procházky, až přišla svatba…

Související články

Další články