Až k diskriminačním praktikám se uchýlilo britské Radio 1 společnosti BBC. A to dokonce u zpěvačky, u níž by si jeden pomyslel, že je nedotknutelná – u Madonny (56)!

Vedení rádiové stanice se rozhodlo pro rázný krok a americké umělkyni vystavilo stopku ve svých playlistech. Důvod? Ten je podle vyjádření člověka z rádia následující: „Všechno je to vždycky o relevanci. Stanice má povinnost jít vstříc potřebám mladých posluchačů. Nemyslím, že nebudou spát kvůli tomu, že přestaneme hrát Madonnu.“

Jinými slovy a bez pokrytecké korektnosti: Madonna je pro ně už jednoduše moc stará! A podle všeho jí ani nepomáhá, že se hudebně snaží jít stále s dobou a úspěšně (s kupou botoxových a dalších pomocníků, pochopitelně) zatím popírá všechny zákony přírody.

V návaznosti na krok BBC by tedy hudebnice možná mohla jít trochu do sebe a pouvažovat, jestli už opravdu není na čase „vyrůst“. Její křečovitá snaha být za každou cenu trendy vyznívá totiž album od alba čím dál víc rozpačitěji. A jak je vidno – rádioví dramaturgové to stejně ignorují.