Redakce eXtra se v poslední době dostala do sporu se dvěma ramínky na šaty /Bučková (25) a Válková (22)/ a v rámci komunikace s nimi prostřednictvím sociálních sítí vyšlo najevo, že si dívky připadají talentované a pracovité, což je samozřejmě kravina.

Jaké další stereotypy o sobě modelky rády šíří a jsou to přitom takové nesmysly, že jim samozřejmě nemohou věřit ani ony samy?

1. Modelky jsou blbé

Blbá je většina společnosti, proto není žádným překvapením, že blbé jsou i všechny modelky. Ty žijí v bludu, že jsou chytré, z několika důvodů, ale hlavní jsou dva – šukálisté a média. Chlapi chtějí modelky samozřejmě ojet a nic než ojet, ale předtím je třeba slepicoidní modelce desítky hodin naslouchat a předstírat, že šukálistu nezajímá modelčino tělo, ale i nitro. Dotyčná má pak pocit, že krom koz a zadečku má ještě něco, co by mohlo veřejnost zajímat, třeba názor, což je kravina na druhou, ale slepice to neví, protože média, která se jí pořád na něco ptají (vlasy, křeček, aqua aerobic, muži), jí dávají pocit, že sděluje něco veřejnosti nikoli proto, že má kozy, ale proto, že její názor někoho zajímá. Je opravdu velká škoda, že neexistuje Bůh, protože by se jistě prokázalo, že je spravedlivý, a proto je tolik ošklivých žen inteligentních a naopak. Prostě tumáš kukuč, ale budeš blbá jak štolverky a naopak…

2. Modelky jsou líné

Modelky mají pocit, že mají velmi těžkou práci. Zaprvé jí většinou nemají (viz bod 3), ale hlavně – není těžká. Přijít, nalíčit se, odchodit přehlídku/přežít focení, sbalit bůra (nezdaněného) a nazdar. Ano, jistě, k tomu mají problémy s pletí a fetováním, ale takový havíř je na tom jistě hůře. Eliška Bučková nám nedávno vmetla, že „si vše vydobyla pílí“… Nic proti Elišce, hodná, slušně vychovaná dívka, která ale práci nikdy nepoznala. Stala se Českou Miss, je skutečně mimořádně atraktivní a zajímavá tím, že pět let popírala, že má anorexii, ač všichni říkali, že má anorexii, aby nakonec přiznala, že má anorexii, a od té doby ob dva měsíce tvrdila, že strašně přibrala, ač pořád vypadá jako zubatá, ale bez kosy. Práci jsme ji ale žádnou nikdy dělat neviděli. Krom toho, že někde postává jako hosteska, nebo očumuje na večírku jako modelka. Popravdě jsou modelky většinou líné a určitě nejsou pilné. Kdyby byly pilné, tak v oboru něco dokážou, nebo vystudují a neživí se jako přívěsky na klíče bohatých, ale to už jsme u bodu 3.

3. Modelky živí jejich nabíječi, nikoli práce

Vůbec největší modelkovskou lží je tvrzení, že se živí jako modelky. Neživí. Modelky živí jejich aktuální klátiči z řad podnikatelů a rentiérů a v mezidobích prostě hladovějí. Modelka si za přehlídku vydělá dva, někdy tři tisíce korun, pokud tedy dostane zaplaceno, navíc okolo ní často vytváří iluzi práce právě nabíječ, který chce, aby ona byla šťastná, a tak jí přes kamarády a obchodní partnery neustále nějakou práci dohazuje, aby jí jako ty prachy nedával do ruky rovnou cash a ona se nemusela cítit jako šlápota. V reálu se devět z deseti českých modelek nikdy modelingem neuživí a nezbývá jim, než se živit nechat, což nikdy nikomu neřeknou, aby nebyly za šlapky, ale mají smůlu, že to všichni vědí a smějí se tomu, že modelky si myslí, že to neví nikdo.

4. Modelky si myslí, že mají právo, aby je někdo bral vážně

Modelky nechápou, že jsou medializované jen proto, že mají kozy, nebo proto, že se lid chce smát dalšímu idiotovi, který modelce naletěl. Protože jsou navíc, jak už víme, blbé a mají tendenci si mnohé nalhávat, získává modelka medializací pocit, že je důležitá a měla by mít patřičný respekt. V návaznosti na to na prahu třicítky začne vyšilovat a buzerovat novináře, že chce být za dámu a že ona není jenom její prsa, zatímco její prsa (Mašlíková, Mesarošová atd.) jsou JEDINÝM objektivním důvodem, proč se média rozhodla dotyčnou proslavit, neb čtenáři mají kozy rádi, koukají se na modelky a představují si, že s nimi mají sex, zatímco modelky žijí v domnění, že čtenář si chce v první řadě povídat o kvantové chemii. A když to nejde, začnou mocného nabíječe opruzovat a chtějí, aby jim zařídil, že se stanou moderátorkami, herečkami a zpěvačkami, zatímco v ČR se dnes sólová zpěvačka nemůže uživit a o hladu jsou i vynikající herečky a moderátorky, protože jich je moc. Je tedy úplně jedno, že Válková s Bučkovou krásně zpívají, protože to prostě ABSOLUTNĚ nikoho nezajímá, pokud s nimi nezpívá Noid a není tedy o čem psát, nebo pokud při tom Válková na sobě nemá kůži, aby mohl každý myslet na to, že s ní chce souložit, ne, že si musí koupit její cédéčko.

5. Modelky nemají smůlu na chlapy. Modelky prostě nikdo pro život nechce.

Modelky se neustále scházejí a rozcházejí, protože jsou blbé a myslí si, že s nimi chce někdo zakládat rodinu, zatímco rodinu my chlapi zakládáme s pokud možno zodpovědnými, inteligentními a věrnými ženami, přičemž průměrná modelka ani jedno toto kritérium ani vzdáleně nesplňuje. Následně je modelce třicet a začne být úporná, což chlap ví, a na just si ji nevezme už proto, že bude všem pro srandu, protože je jasné, že ona si ho nebere z lásky a za pět let přijde krom manželky ještě o majetek, dobrou pověst a nervy, což za pět let aktuálně čeká třeba hokejku Frolíka od Kobzanové a další nešťastníky. Výjimkou je Jarda Jágr (42), který věří na fungující rodinu a žen si váží, a tak by si nikdy nevzal modelku, zatímco modelky by si vzaly Jardu všechny, protože má prachy a už by nikdy nemusely pracovat, přičemž oficiálně o sobě, jak víme, rozhlašují, že se uživí samy a jsou pracovité…