„Před několika lety jsem byl na dovolené v USA kolem měst Los Angeles a Las Vegas. Už tenkrát jsem věděl, že se sem jednou musím vrátit a natočit zde klip. Tenkrát to byla úplná utopie, ale po pár letech se mi to opravdu povedlo a já jsem si splnil další ze svých životních snů,“ říká Johny Machette.

Johny Machette je rapper, který svou hudbu neoznačuje za rap, ale RAOP (spojení rapu a popu). Titul Populární český hudební interpret na YouTube s více než 160 000 unikátními odběrateli, vítězství v anketě Český slavík Mattoni v kategorii Hvězda internetu, nejoblíbenější video na českém YouTube (klip Se zbláznim), vydal v roce 2015 debutovou desku Snílek a loni před Vánoci zasáhl publikum úspěšným klipem Vánoční s Teri Blitzen. Od roku 2013, kdy se vydal na sólovou dráhu, toho charismatický mladík dokázal opravdu hodně!

Spojením se zpěvákem a hudebníkem Ezym vzniká hudební projekt, který nese název RAOP a spatří světlo světa v roce 2017. A proč právě RAOP? „Chci lidem konečně více přiblížit hudební styl, který mě nejvíce charakterizuje. Nejsem klasický rapper, ale spíše raopper. Spojuji rap s popem, respektive rap se zpěvem. Tudíž příští rok vydáme s Ezym projekt, momentálně pracujeme na skladbách, záměrně tedy neuvádím, v jaké formě to tedy ve finále bude a kolik skladeb nakonec dokončíme. Ezy je skvělý hudebník a dokáže naladit parádní atmosféru písničky. Tak jak se nám to dle mého názoru povedlo v úvodním singlu RAOP,“ vysvětluje Johny Machette.