Jitka Čvančarová (38) je pověstná svými kyprými ženskými tvary. Někdy je to na škodu a Jitka vypadá jako koule. Jindy se ale zadaří a Čvančarová jako boubelka vůbec nevypadá. Spíše jako žena s pevným poprsím, která se stává vzorem pro ženy s podobnou postavou. Muži pak slintají a ženy tiše závidí, že to ta boubelína zase zvládla.

Své křivky Jitka umí navléknout do poměrně odvážných kousků, které její sexappeal dokonale podtrhují. Jinak tomu nebylo ani letos na zahájení filmového festivalu.

Objevila se na červeném koberci v černé krajkové róbě od návrhářky Natali Ruden. S Natalií se prý domlouvaly na spolupráci již několik let, ale nebyly schopny se časově shodnout. Naštěstí jak pro ně, tak pro nás, se jim to letos podařilo. Jitka byla od hlavy až k patě zahalena do svůdné černé krajky, která podtrhovala její ženskost. Především bujný dekolt (ač skryt) dominoval celému outfitu.

Ruden se nechala slyšet, že o spolupráci s Čvančarovou velmi stála, Jitka je prý pro ni inspirativní. Není se čemu divit, takové tvary vyvolávají inspiraci v mužích již dlouho. Holky prý měly o šatech stejnou představu, a tak se shodly na první dobrou. Jitka zvolila černou barvu proto, že v poslední době oblékala více bílou nebo červenou. Černou má prý ráda a my musíme uznat, že jejím křivkám lichotí.

Její outfit ve stylu zlé královny z Disneyho pohádek rozhodně tedy nedopadl vůbec zle. Jsme rádi, že ve změti nařasených a nafouknutých princezen se jedna královna vyjímala a promenádě na červeném koberci kralovala. Jako dokonalý doplněk ke svému outfitu zvolila Jitka manžela Petra Čadka. A oba vypadali opravdu dobře. Jitko, tohle se povedlo.