Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jiří Krampol dnes slaví narozeniny! Bude jen NEALKO mejdan, svěřila eXtra.cz manželka Hanka, kterou před pár dny propustili z psychiatrie

Zdroj: showpix.cz
+ Další 2 fotografie
Dnes bude u Krampolových pořádný mejdan! Oblíbený herec a moderátor totiž dnes oslaví své 79. narozeniny. Ovšem kvůli tomu, že jeho manželka Hana byla nedávno hospitalizována na psychiatrii, protože jí zachutnala kombinace léků a alkoholu, vypukne u nich nealko mejdan!

Krampol má za sebou desítky filmových rolí, zahrál si v několika seriálech, lidé si ho oblíbili třeba i v roli moderátora. Jenže posledních pět let mu jeho milovaná manželka připravila doslova procházku peklem, když prodělala několik zásadních zranění a v posledních týdnech si musela poležet ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze na Karlově náměstí.

Jenže před pár dny byla Hanka propuštěna a opět skáče přes kaluže. "Je mi moc dobře. Dnes oslavíme Jirkovy narozeniny. Ale jen nealkem," svěřila eXtra.cz Krampolová, která je moc ráda, že už je doma.

Hanka slibovala, že po propuštění nastoupí do práce, a to jako asistentka, která dojíždí do domova pro seniory. Jenže to vypadá, že její nástup bude mít zpoždění. "S tou paní, co s ní mám jezdit, jsme to musely odsunout. Teď si přivodila zranění a musí rehabilitovat," dodala Hanka, která si před lety přivodila značně podobné zranění. Vypadá to na osud! Tak snad narozeniny u Krampolů dopadnou dobře.

Související články

Další články