Nejslavnější sourozenci Česka se brzy chystají do nového bytu v Milovicích. Alexandra Kiňová (23) už má tři ze svých pěti dětí u sebe na pokoji, jen jeden chlapec a děvče musí zůstávat v inkubátoru pod dohledem lékařů. Ale nejdéle za tři týdny si je bude moct rodina Kiňových odvézt všechny domů.

V Milovicích na ně čeká nový nájemní byt 3+1 a dvě chůvy placené státem. Ty budou určitě k ruce, protože už nyní Saša Kiňová s pomocí sester vymění svým dětem až čtyřicet plen denně! Navíc tři děti, které jsou u ní na pokoji, pravidelně kojí, čili přes den nemá vůbec čas se zastavit, neboť všechna jsou pěkně hladová.

Od narození pěti dětí dnes uběhl rovnou celý měsíc a podle matky se všem daří dobře a zdárně přibývají na váze. Je to také jediná radost pro matku Kiňovou, protože rasistické útoky i čtyři týdny od porodu a hlavně zveřejnění pomoci pro rodinu neustávají. A i z toho důvodu se matka paterčat stále obává zveřejnění fotek svých dětí.

Kiňová se svým spontánním početím pěti dětí stala doslova mediální hvězdou, takže není divu, že je zájem hlavně o její děti, které se v Česku v takovém počtu narodily u nás vůbec poprvé. Ovšem na podobu sourozenců si budeme muset ještě nějaký čas počkat.