Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Ještě že z nich maskéři udělají lidi, než je pustí na obrazovku. Takhle se hvězdy StarDance potí při tréninku!

Někdo dokáže vypadat dobře i při tréninku, jiný to nezvládne ani po
zásahu vizážistů.
Zdroj: facebook.com
Jsou celebrity, které máme v našich očích zakódované jako krásky či krasavce, ovšem pravda je někde jinde. Zajímá vás, jak některé známé tváře vypadají po několikahodinových náročných trénincích? Máme pro vás výčet hvězd, na kterých je tréninková zátěž opravdu vidět.

Kateřina Cajthamlová

Dáma v letech zvládá tančení s velkou grácií a elegancí. Při samotném galavečeru vypadá vždy skvěle a mladší ročníky by jí mohly závidět, ovšem, jak jste si mohli, všimnout např. ze záběrů z tréninku či fotografií, bez make-upu a účesu není vzhled Kateřiny (53) nic moc. Upocená a ještě k tomu obtloustlá doktorka, která radí lidem, jak zhubnout, rozhodně nevypadá jako nějaká šarmantní dáma.

Marie Doležalová

Zrzavá blogerka a herečka krásou neoplývá ani v normálním životě, natož při zátěži tréninku. Její začervenalé tvářičky, pihaté bílé ruce a zmaštěné přilepené vlasy k hlavě rozhodně modelku z této slečny neudělají. Na druhou stranu Mařenka oplývá humorem a pozitivní energií, která je velice příjemná.

Leona Machálková

Toto je krásný příklad ženy, která pokud má na sobě make-up a stylové oblečení, vypadá jako sexy dvacítka. Leonu má spousta žen za vzor. Na záběrech z tréninků je ovšem Leonina podoba trochu jiná. Ne že by šlo vyloženě o katastrofický pohled, ovšem rozdíl mezi nalíčenou a nenalíčenou Leonou je patrný. Tělo má ovšem především muzikálová zpěvačka dokonalé, a tak to zachraňuje alespoň svou mladistvou postavou.

Lukáš Pavlásek

Bavič, který se dostal do našeho žebříčku nejhůře vypadajících celebrit na trénincích z důvodu jeho vyladěného vkusu pro oblékání. Nejen že trénuje v plavkových trenkách, nebojí se obléci ani ušmudlané zaprané triko, ale svůj outfit doladí ještě plážovými keckami. Lukáš je prostě módou a vkusem naprosto nepolíbený a je pro něj velkým štěstím, že na samotný večer ho připravují stylisté, kterým to opravdu nezávidíme.

Související články

Další články