Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Jeremy Clarkson se vrátí na BBC i s Top Gearem! Dočkáme se už v létě?

Jeremy se brzy vrátí na BBC.
+ Další 2 fotografie
Vypadalo to, že je vše ztraceno, ale Jeremy Clarkson se přeci jen znovu objeví na obrazovkách v pořadu Top Gear! Potvrdila to Kim Shillinglaw, která řídí BBC2.

Bude se sice jednat jen o omezený materiál, který Jeremy natočil ještě předtím, než ho z pořadu vyhodili, ale i tak by to mělo vystačit na jednu dlouhou rozlučkovou epizodu.

„Pro mě neexistuje varianta, že bychom divákům neukázali to, co bylo natočeno. Top Gear je show, kterou miluju. Viděla jsem úplně každou epizodu,“ uvedla Kim Shillinglaw.

Reportérům rovněž sdělila, že se Top Gear vrátí v pozměněném formátu příští rok. Nevylučuje ani to, že by se role moderátora mohla poprvé v historii pořadu zhostit žena.

Spolupráce s Jeremym Clarksonem se ale rozhodně nechce vzdát.

„Jeremy se vrátí na BBC,“ tvrdila pevně na tiskové konferenci.

Clarksonův návrat by tak měl být jen otázkou času.

Ten v nedávném rozhovoru prozradil, že v době napadení producenta Oisina Tymona čekal na výsledky lékařských testů a obával se, že má rakovinu. Testy byly nakonec negativní a Jeremy uvedl, že ho to vůbec neomlouvá.

„Bylo to neuvěřitelně stresující, všechno bylo špatně a pak najednou… Se to stalo. Jenže všichni prožívají občas období stresu a dokážou se s tím vypořádat lépe než já,“ uvedl Jeremy.

Jeho fanoušci mu už ale dávno odpustili.

Mohlo by vás zajímat

Další články