Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Jeremy Clarkson definitivně podepsal smlouvu! Kde uvidíte nový Top Gear?

Clarkson a spol. už se rozhodli! Podepsali smlouvu s Amazon Video!
+ Další 2 fotografie
Trio bývalých moderátorů Top Gearu nakonec neulovil žádný z favoritů. Ostrouhalo BBC, ITV i Netflix. Jeremy Clarkson a jeho kolegové se nakonec rozhodli pro velmi překvapivý tah!

Podepsali smlouvu se společností Amazon a první díl jejich nové motoristické show by se měl vysílat už v následujícím ro­ce.

„S nadšením vám oznamuji, že Hammond, May a já jsme podepsali dohodu s Amazon Video,“ oznámil na svém Twitteru Jeremy Clarkson (55). Hned v dalším příspěvku pak s typickým humorem prohlásil, že bohužel nebude moci ovládat firemní drony, ale točit nový motoristický pořad.

„Mám práci, mám práci, mám práci. Účes, čisté džíny a cvičné jízdy. Dopřeeeeduuuu!!“ napsal na Twitter Richard Hammond (45).

„Dobrá zpráva! Dostal jsem práci v Amazon Video. Špatná zpráva! Ti dva ji dostali taky!“ rýpnul si James May (52).

„Zákazníci nám řekli, že je chtějí vidět zpět na obrazovkách, a my jsme nadšeni, že jim to můžeme zprostředkovat,“ okomentoval příchod moderátorského tria Jay Marine, viceprezident Amazon Prime Video.

Clarkson, May a Hammond opustili Top Gear poté, co Jeremy v afektu udeřil jednoho z producentů pořadu. Učinil tak prý jen proto, že večer už na něj v hotelu nezbyl steak. Tento incident byl jen jedním z dlouhé řady skandálů, které Clarkson dlouhodobě přitahuje, a tak se zdálo, že se mu ani tentokrát nic nestane. BBC ale zvolila nezvykle tvrdý postup a slavného moderátora vyhodila.

Mohlo by vás zajímat

Další články