Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Jenovéfa Boková ukázala ÚPLNĚ VŠECHNO: Hvězda Žen v běhu předvedla, co má pod sukní

+ Dalších 23 fotografií
úspěch
Ačkoliv už od premiéry snímku Ženy v běhu uběhly skoro dva měsíce, stále se drží na druhé příčce návštěvnosti kin. Českou komedii předběhl jen dlouho očekávaný snímek Captain Marvel, který by předběhl jakoukoliv pecku. Tuzemský snímek navštívilo už přes milion diváků a jeho prozatímní tržby už přesáhly 150 milionů. Kromě humoru do kin láká diváky především Jenovéfa Boková, která se řadí mezi nejkrásnější herečky u nás.

Ve snímku Ženy v běhu, který si diváci natolik oblíbili, že jsou schopni na něj jít do kina i víc než jednou, se hlavních rolí ujaly Zlata Adamovská, Tereza Kostková, Jenovéfa Boková a Veronika Kubařová. Především Boková, která nyní získala Českého lva za výkon v hlavní ženské roli ve snímku Chvilky, zaujala diváky svou nevšední krásou.

Všímavý divák ale ví, že Jenovéfa nepatří zrovna mezi stydlivky. Ve filmu Krycí jméno Holec z roku 2016 totiž ukázala úplně všechno, bez kalhotek ve snímku pobíhala zcela bez studu a dováděla jako skutečná divoženka.

Na obnažené fotky Jenovéfy se můžete podívat v galerii!

Mohlo by vás zajímat

Další články