Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Jenny z filmu Forrest Gump je 51 let! Podívejte se, jak vypadá dnes!

Robin Wright tehdy a dnes.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 7 fotografií
Je to neuvěřitelné, ale herečce Robin Wright je dnes 51 let. Všichni na ni nejvíc vzpomínají jako na filmovou krásku Jenny, která okouzlila Forresta Gumpa, a stala se jeho životní láskou. Jak se má herečka dnes?

Robin Wright začínala svoji kariéru jako modelka a herečka v nekonečných telenovelách. Teprve až díky fantasy filmu Princezna nevěsta si jí začali všímat režiséři a dostávala čím dál tím lepší nabídky. I když má za sebou pěknou řádku filmů, její role Jenny bude patřit k těm nejznámějším.

Objevila se ve filmech Vzkaz v láhvi, New Yorku, miluji Tě!, Vánoční koleda nebo Wonder Woman. V profesním životě se jí daří, ale v osobním je to horší.

Už v roce 1986 se vdala za herce Dana Witherspoona, kterého potkala během natáčení nekonečného seriálu Santa Barbara. Manželství vydrželo dva roky a hned po rozchodu potkala sympatická blondýnka Seana Penna. S ním má dvě děti – starší dceru Dylan Frances a syna Hoppera. Jejich vztah byl bouřlivý, pořád se rozcházeli a dávali dohromady, až to v roce 2007 nevydrželi a požádali o rozvod.

V únoru 2012 začala Robin randit s dalším hercem. Tentokrát to byl Ben Foster. V roce 2014 se zasnoubili, ale nakonec zásnuby zrušili. Znovu se dali dohromady o rok později a zkusili to, ale nevyšlo to. V srpnu 2015 oznámili definitivní rozchod.

Na to, jak šel s Robin čas, se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články