Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Jennifer Lopez sbalila dalšího zajíčka! Přebrala Rihanně zpěváka Draka a ta se s ní už nechce kamarádit!

Vyměnil Rihannu za Jennifer Lopez!
Zdroj: instagram
Před pár týdny Drake sdílel na svém Instagramu fotku s JLo a svět začal spekulovat o tom, jestli se jedná o nový slavný pár. Ale teprve před několika hodinami sdílel další foto, kde už je páreček v obětí. A jak na to reagovala Rihanna? Přestala Jennifer sledovat na Instagramu. To jsi jí to tedy nandala, Riri!

Dlouhodobý vztah zpěváka Draka a Rihanny (28) byl často nahoru a dolů. Nikdo vlastně nevěděl, jestli spolu ti dva ještě jsou nebo ne, ale každý je měl zafixované jako hvězdný páreček. Když před nedávnem pár oznámil konec vztahu, rozjely se spekulace, která že kráska teď ukradne srdce jednoho z nejúspěšnějších raperů současnosti.

Drake sám podpořil spekulace, když prohlásil něco o společnému duetu s Taylor Swift, a svět málem zešílel. Jasně, Draku, víme, Taylor je nejsledovanější člověk na sociálních sítích, chtělo to trochu publicity, když ti letos vyšla deska, chápeme.

Jenomže Taylor se moc nechytla, a tak tenhle hitmaker zapátral v trochu hlubších, respektive starších vodách a dal to dohromady s Jennifer Lopez (47). A my se mu vůbec nedivíme! Vždyť ve svém věku je Jennifer pomalu větší kost než většina Hollywoodu. Sama velmi ráda randí se zajíčky, většinou se zaměřuje na tanečníky. A tak je tu nový hvězdný pár!

Jediný, kdo z toho nemá moc radost, je Rihanna. S Jenny byly kamarádky a měly se značně v oblibě. Tomu ale odzvonilo a Rihanna dokonce přestala Jennifer sledovat na Instagramu. A sakra! To vypadá na konec jednoho hvězdného přátelství!

Související články

Další články