Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Jennifer Lopez měla autonehodu, v autě byly obě zpěvaččiny děti! Narazil do nich opilec!

Jennifer Lopez měla autonehodu, v autě byly obě zpěvaččiny děti! Narazil do nich opilec!
Zdroj: Profimedia.cz

Slavná zpěvačka a herečka zažila pořádný šok! Jennifer Lopez (45) jela se svými dvojčaty a kamarádkou, herečkou Leah Remini (44) ve svém autě po Malibu a nic nenasvědčovalo tomu, že jejich pohodový večer dopadne tak katastroficky.

Herečka, která měla v autě tříčlennou posádku, zastavila na semaforu. Když čekala na zelenou, aby se mohla rozjet, narazil do auta zezadu jiný řidič. Po nehodě Jennifer i řidič, který nehodu způsobil, vystoupili, aby zjistili, jak velká je škoda na vozidlech a jestli se nikomu nic nestalo. Evidentně opilý řidič se ale najednou otočil a od nehody začal utíkat. Auto na místě nechal a spolu s ním i otřesenou zpěvačku, která byla v tu chvíli tak v šoku, že se ho ani nepokoušela zastavit. S dětmi a kamarádkou zůstala u nabouraného auta bez pomoci!

O nepříjemném zážitku zpěvačka napsala svým fanouškům „Stála jsem na semaforu, když nějaký opilý blázen zezadu narazil do mého nového auta. Díky bohu jsme všichni v pořádku.“

Celá událost dopadla ještě docela dobře, když vezmeme v úvahu, jaké následky mohl nezodpovědný čin opilého muže, který sedl za volant, mít. Jennifer Lopez s kamarádkou i dětmi jsou v pořádku a muž byl ještě večer dopaden. Podle serveru TMZ měla zpěvačka dobré tušení, protože po provedení dechové zkoušky bylo muži naměřeno nemalé množství alkoholu.

Související články

Další články