Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Jennifer Lawrence víno na Oscarech přirostlo k ruce. Opilá přeskakovala sedačky!

Zdroj: Twitter
+ Dalších 25 fotografií
Jubilejní 90. ročník udílení cen Americké filmové akademie letos rozhodně stál za to. O pořádný skandál se postarala Jennifer Lawrence (27), které během předávání Oscarů přirostlo víno k ruce. Ať už se kouknete na jakýkoliv záběr s půvabnou herečkou, svoji sklenku nikdy neopustila. Společensky veselá se dokonce rozhodla přeskakovat sedačky, místo aby využila uličku.

Na letošní ceremonii udílení Oscarů se o pořádný skandál postarala Jennifer Lawrence, která se během předávání a bezesporu i po něm veselila s více než jednou sklenkou bílého vína. Není záběr, kde by ji fotograf nezachytil bez skleničky. Během pauzy se dokonce vydala hledat svoje místo a nepřekážely ji v cestě ani řady židlí. Naopak, zvesela je přelézala. Co na tom, že je na jednom z nejslavnostněj­ších večerů vůbec.

Abychom jí nekřivdili, nutno podotknout, že bez vína se přece jen objevila, a to na červeném koberci při focení. To měla ale co dělat, aby se udržela rovně. My to Jennifer ale s radostí odpustíme, protože ji máme rádi.

Související články

Další články