Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Jennifer Garner konečně o rozvodu s Benem Affleckem: Prozradila, jak to bylo se sexy chůvou!

Tenhle sympatický páreček je už minulostí.
Zdroj: Profimedia.cz
Ben Affleck a Jennifer Garner byli hollywoodská zlatíčka. Nikomu to neklapalo tak dobře jako jim. Ben stále všude opakoval, že si vzal tu nejlepší ženu na světě, a Jennifer v době jejich vztahu porodila tři děti. Všichni si mysleli, že tihle dva spolu zůstanou navždy. Ale pak přišel šok v podobě rozvodu a údajné hercovy nevěry. Manželku měl prý podvádět se sexy chůvou Christine Ouzounian. Tak jak to vlastně bylo?

Jennifer Garner sebrala odvahu a jako první z páru dala časopisu Vanity Fair otevřený rozhovor. Chtěla hlavně vyvrátit všechny nepravdy, které o jejich rozvodu vznikly.

„To manželství bylo opravdové. Žádná hra na kamery. Mou největší prioritou bylo, aby fungovalo,“ popsala Jennifer.

„Říkám vám na rovinu. S Benem jsme se rozešli měsíce předtím, než jsem vůbec slyšela o nějaké chůvě. Nemá s naším rozvodem nic společného,“ dodává s tím, že si musela vzít děti stranou a všechno jim vysvětlit po svém. Jejich rozvodu se chytila všechna média, dokonce i jinak seriózní CNN, stěžuje si.

Tahle nevyžádaná pozornost jí prý velice ubližovala. Ben Affleck své ženě stále opakoval, ať si toho nevšímá, ale ona dělala pravý opak. „Strašně mě to bolí a hrozně jsem to řešila.“

Ben je prý stále láska jejího života a nikdy ho nepřestane podporovat. Hlavně kvůli dětem, kterým je prý úžasným otcem. Akorát jedna věc ji zarazila. A to jeho nové tetování fénixe stávajícího z popela. „Vycházím z toho jako popel. Uráží mě to. Odmítám být popelem,“ brání se Jennifer Garner.

Související články

Další články