Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Jennifer Aniston o stárnutí: Po padesátce se s herečkami zachází hůř

Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
hollywood
Jennifer Aniston se i po padesátce drží mezi hereckou elitou a její tvář se objevuje nejen v televizi a na plátnech, ale i na titulních stránkách mnoha časopisů. Své 50. narozeniny oslavila sice teprve letos v únoru, pociťuje ale, že její život i kariéru tento věk výrazně ovlivňuje. V rozhovoru pro magazín In Touch se svěřila, že podle některých lidí už je ve svém věku zralá na odpis.

Nepochybně bývaly doby, kdy herečky v 50 letech zkrátka musely skončit. Doba šla sice kupředu, ale ani slavné ženy, které jsou v tomto věku dnes, to nemají ve světě filmů a seriálů jednoduché. Jennifer Aniston promluvila o tom, že jeden rok v životě člověka může znamenat velkou změnu.

„Když jsem slavila 50. narozeniny, poprvé jsem si řekla, že už to není úplně pěkné číslo. Nevím ale proč, protože se necítím jinak než dřív. Nic pro mě nekončí a po fyzické stránce se cítím skvěle. Lidé ale kolikrát říkají podle nich pěkné věci, které vás ale mohou urazit,“ uvedla Aniston a narazila u toho na fakt, že ve věku 49 let vám nikdo neřekne, že na svůj věk vypadáte dobře. O pouhý rok později už ale tuto větu slýcháte velmi často. Říkají ji prý především lidé, se kterými herečky spolupracují při natáčení.

„Lidé vám najednou říkají, že na svůj věk vypadáte skvěle. Myslím, že to není slušné a že by mělo existovat pravidlo, které zakazuje podobné fráze používat,“ sdělila pro In Touch Jennifer, která podobně stavěné věty ani nebere jako kompliment.

Mnohé slavné ženy už dříve vypověděly, že po dosažení určitého věku se musí mnohem víc snažit, aby o ně byl stále zájem. Konkurence v mladších herečkách roste. Výjimkou není ani Jennifer, která o sebe s přibývajícím věkem pečuje víc a víc. Celosvětové slávy ale dosáhla už před 25 lety a není tedy možné, že by o svou pozici jedné z největších celebrit přišla.

V rozhovoru uvedla i to, že se vyhýbá sociálním sítím. Ne proto, že by na ně neměla čas, ale nechce své soukromí odhalovat. Jen málo se totiž ví, že i jeden nevhodný příspěvek na Facebooku či Instagramu může z miláčka davů přes noc udělat člověka, kterého lidé nenávidí.

Související články

Další články