Žena by prý měla být křehká dáma, ale s pořádnou kuráží! Žena by do restaurace měla vždy vcházet až po muži, který by podle etikety měl vstupovat vždy první. To kdyby náhodou hospodou lítaly půllitry, tak aby dáma nebyla zraněna. Nejen s půllitry, ale i se zaťatou pěstí však rozhodně nemají problém zápasnice MMA.

Právě zápasnice MMA by nejspíše žádný chlap nechtěl, respektive raději neměl rozčílit. A speciálně jednu. O kom je řeč? O vycházející hvězdě MMA Lucii Pudilové. Příbramská fighterka se chystá na svůj zápas na příbramském galavečeru GCF CHALLENGE: Back in the Fight 4.

Při vzpomínce na její zápas z minulého ročníku by se měl mít před touto dámou každý na pozoru. „Tenkrát to byla moje premiéra v MMA a povedla se náramně. Nejvíc mne na tom potěšilo to, že i díky tomuto zápasu začali lidé ženské MMA více vnímat. Nyní pracujeme s trenérem Ladislavem Erdelyim na tom, abychom fanoušky potěšili znovu. Dala jsem si laťku hodně vysoko,“ řekla Lucie Pudilová, jež minulý rok vypráskala svou soupeřku Lenku Smetankovou v prvním kole. Zápas byl tehdy vyhlášen zápasem celého večera.

Chcete vidět bijící se ženy v kleci? Chcete vidět, zda Lucie obhájí vítězství? Pak nesmíte chybět 27. března v Příbrami.