Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Její ségra by se měla stydět! Nejstarší Kardashianka vystavila zadek a zahanbila Kim!

Zdroj: instagram
+ Dalších 14 fotografií
Zatímco světem putují ohyzdné fotky rozkydlého pozadí Kim Kardashian, její starší ségra Kourtney ukázala svůj výstavní zadeček světu také. Asi chtěla zachránit reputaci rodiny Kardashianů. A musíme uznat, že po třech dětech a ve skoro čtyřiceti vypadá její zadek dost k nakousnutí.

Kourtney to nemá se svým záletným manželem Scottem Disickem vůbec lehké. Moc dobře tedy nechápeme, proč by někdo téhle prdelce byl nevěrný! Na rozdíl od své mladší sestry Kim, která má zadek jako štýrský valach a trochu se jí roztéká, je pozadí Kourtney pěkně k popleskání.

Holky společně dováděly na pláži v Mexiku, kde je také načapali nenechaví fotografové. Kim se výsledek jejich práce moc nelíbil, protože z toho vyšla jako tlustá ségra s celulitidou a celý svět se jí směje. Vždyť je to odjakživa právě ona, která se proslavila svým obřím pozadím. Bohužel péči o něj ale trochu zanedbala.

Naproti tomu nejstarší Kourtney je pekelně ve formě. Aby tomu nasadila korunu, ukázala se na svém Instagramu v plné parádě. To jsme tedy zvědaví, co na to bude říkat zahanbená Kim?

Související články

Další články