Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Jejda, Belieberky mají smůlu: Justin Bieber si už našel novou holku!

Justin Bieber a jeho podoba s figurínou.
Zdroj: archiv

Jeho vztah se Selenou Gomez (20) byl jak na houpačce, tedy i přesto, že se tomu nedá říkat vztah, ale spíš chození za ručičky. Nakonec se tedy rozešli nastálo, asi i proto, že celkem moudrá Selena měla dost jeho praštěných Beliebers, které jí kolikrát vyhrožovaly smrtí a Seleně posílaly velmi výhrůžné dopisy.

Ostatně tahle nadějná italsko-mexická míšenka stejně jednou udělá větší kariéru než její ex Justin, který se omrzí a zhasne stejně rychle, jako se rozsvítil.

Nicméně zatímco Selena ve vztazích teď tápe a dává si oraz, Justin (19) vyráží na lov svých fanynek a pak si je vozí domů, kde zůstanou jednu noc nebo možná i týden. V Los Angeles si teď našel nový úlovek, který tak trochu vypadá jak ze školní besídky, a po nocích se oba místo k sobě tulí k plyšákům, protože jak jinak si lze vysvětlit, že dívka drží v náručí hračku, kdy se tedy modlíme, aby to byla nakonec opravdu hračka.

Justin si ji dovezl do svého soukromého sídla, a jak je podle fotek vidět, ani bodyguardi neodolali pohledu na její zadek. Ale zase kdyby ji chtěli Justinovi přebrat, přeperou ho raz dva.

Související články

Další články