Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jeho tloušťce se vysmívali v časopise. On pak ale neskutečně zhubl a všem vytřel zrak!

Vysmívali se mu, teď se jim směje on.
Zdroj: koláž archiv
+ Další 2 fotografie
Šestadvacetiletý Ir zažil kvůli své tloušťce virtuální šikanu. Negativní zkušenost ale obrátil v pozitivní změnu a všechna svá přebytečná kila dokázal shodit.

Paul Moore (26) se v březnu roku 2014 zúčastnil australského festivalu Future Music Festival. Celý den pil, tančil a alkoholem povzbuzený si na jednom koncertě svlékl tričko a vylezl svému kamarádovi na ramena. Vážil sice přes 127 kilo, ale proč by neměl mít stejné právo řádně si užít hudební událost jako ostatní návštěvníci?

Jinak to už viděli ostatní. O několik měsíců později publikoval australský ženský magazín speciál, v němž radil, jak přežít na festivalech. Zveřejnil v něm i jeho fotku s textem: „Vydělejte si peníze na pivo tím, že se necháte najmout jako lidský vysokozdvižný vozík pro méně pohyblivé návštěvníky.“

Snímek z časopisu byl následně zveřejněn i na Facebooku a asi si dokážete představit, co následovalo. Paul si virtuálně vysloužil stovky a stovky tisíc lajků, sdílení a komentářů. Reakce jako „velryba dne“ nebo „odporné“ byly ještě slušné, někteří uživatelé se neostýchali napsat, že Ir je tak tlustý, že by měl být raději zastřelen.

„Kamarádi mi říkali, abych se na to nedíval, ale já jsem měl divné nutkání to udělat. Tolik mě to naštvalo – komentáře byly opravdu příšerné a znepokojující. Ale bez ohledu na to, jak velkou mi působily bolest, přistihl jsem se, že jsem skoro posedlý jejich čtením,“ říká Moore.

Jinak sebevědomý a zábavný muž byl najednou v depresích. Nakonec se ale rozhodl negativní zážitek obrátit v něco pozitivního a konečně se dal do změny životního stylu. Výsledek po roce je úžasný. Podařilo se mu shodit více než 44 kilogramů!

„Nikdo z mých přátel té změně nemůže uvěřit. Ti z Austrálie mě pravděpodobně ani nepoznají, když tam přiletím. Už se nemůžu dočkat jejich obličejů, až uvidí, že je teď ze mě úplně jiná osoba.“

Související články

Další články