Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

„Jednomu členovi rodiny tam tleje noha,“ promluvila matka Štiková poprvé o svém bytě v pražském ghettu a řekla ještě víc!

Ghetto kid Monika Štiková má teď plné ruce právě s péčí o svou
rodinu.
Zdroj: archiv

Poté, co se minulý týden provalil skandál ohledně Moniky Štikové (41) v souvislosti s tím, že pracuje jako vrátná, vyrojilo se množství dalších spekulací jak z americké kovbojky. Redakci eXtra.cz se podařilo zjistit, že se Štiková skrývá v domě v pražské čtvrti nevalné pověsti a na zvonku je dokonce jméno rodiny.

Bývalá vévodkyně českého bulváru, který chtěla mocně ovládnout, se ale rozhodla po dlouhé době, kdy odmítala s kýmkoliv komunikovat, konečně promluvit. „V bytě na Smíchově se ukazuju jenom proto, že se starám o rodinu. Poskytuju jim veškerý servis, jeden člen rodiny je totiž po operaci a druhému tleje noha,“ svěřila se nám Monika. „A na recepci pouze zaskakuji za nemocnou tchyni Jarku. Spekulace, které minulý týden vyvstaly, jsou všechno lež,“ vysvětluje máma Štiková situaci a brání přitom svou čest.

Že by hrdost rodiny zůstala zachována a i nadále jsou manželé bezproblémově žijícím tradičním středostavovským párem? Nebo je tohle všechno pouze zástěrkou nadcházející velké májové revoluce vyšší střední třídy?

Související články

Další články