Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Jedno z nejvtipnějších videí Robina Williamse: Princi Charlesovi zpívá k narozeninám ujetou písničku!

Po dnešní noční tragické zprávě, kdy se hlavně filmový svět sbírá z toho, že oblíbený herec Robin Williams (†63) nedokázal zvládat svůj boj s depresemi a spáchal sebevraždu, si jej všichni připomínají jen v tom nejlepším světle.

Herec, který se původně začal živit jako stand-up komik, měl talentu a humoru na rozdávání a právě v improvizacích byla jeho největší síla. Uměl nejen hrát, ale i zpívat, proto byla jeho vystoupení často doslova kabaretním číslem.

Britský korunní princ Charles před pěti lety slavil narozeniny a jako překvapení mu přišel zazpívat k narozeninám právě Robin Williams spolu s britským komikem Billem Baileym. Jak je vidno, bavilo se nejen pozvané honosné publikum, ale i samotný princ Charles s manželkou Camillou Bowles a jeho syn, princ Harry.

I když vlastně celá tahle na koleni složená píseň se strefuje právě do jeho královské výsosti. Pro ty, kdo nerozumí poslechu, jsme text písně přeložili, i když si uvědomujeme, že překladem ztrácí na vtipnosti. A proto dole pod tím najdete i originální text.

Camilla zapálila svíčku, začíná se otáčet: „Charlesi, co se děje, připadáš mi nějaký skleslý.“

Odpoví: „Není to fér a není to žádná sranda, když tvoje máma má dvoje narozeniny a ty máš jen jedny!“

Dáváme ti tohle Královské narozeninové blues, neoficiální narozeninové blues.

Filip se napije vína a říká, jak to je: „Takhle to musíš udělat, můj chlapče, a věc se má takhle – jednou budeš pánem světa, ale musíš vydržet. Protože tvoje máma jen tak neodejde. Ta se té koruny nevzdá.“

Máš královské narozeninové blues a musíš platit své královské splátky.

Dovnitř a ven, nahoru a dolů, tak se hýbe s penězi, a zda libra konečně skončí… To nikdo neví!

Jednu věc, kterou nechceš a která není ani moc vtipná, je, že tvá tvář ani na těch penězích není! Jsou tam syslové a ještěrky a ježkové a dokonce Darwin. Je tam dokonce i elegantní skotská hebrejština, ale jedna věc, která na penězích není…

Není divné, že nejsi ani na drobných? Nedává smysl, že nejsi ani na penci a ani na libře. Nejsi ani na loterijních tiketech nebo na lístku do metra nebo na čemkoli.

Nic není na penězích, ty vůbec nejsi na těch penězích. A jediná věc, která není na penězích… jsi TY!

Originál:

Camilla lights a candle, starts to turn around: „Charles, what is it, baby? You seem kinda down.“

He said: „It don't seem fair and it just ain't much fun, when your mama's got two birthdays and you only got one!“

You got that Royal Birthday blues, that lack-of-an-official-birthday-blues.

Phillip takes a drink of wine and tells it like it was: „This is what you have to do, my boy, and here's the thing, because – one day you're gonna rule the world, but you're gonna have to hang around, coz your mama's not goin' anywhere, she ain't givin' up that crown!“

You got that Royal birthday blues, they gonna creep up on you just like that. Yeah, you really been paying your royal dues!

Well, in and out and up and down – that's the way the money goes. And whether the pound will finally stop… Nobody really knows!

One thing that you don't want, that what really ain't that funny is when your face even ain't on the money!

We got badgers and lizards and hedgehogs and squirrels and even Darwin too, they've even got one elegant Scottish Hebrew.

But the one thing that ain't on the money, that definitely ain't on the money…

Isn't it strange that you ain't even on the change, it doesn't make sense that your not on the pence, I never found you on the pound!

Not even on a lottery ticket or a subway token or anything around there, or anything around there now.

There ain't nothin' on the money, you ain't definitely on the money, the one thing that ain't one the money… Is YOU!

Související články

Další články