Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Jedna brunetka mu utekla s právníkem, druhá ho na Euru utěšovala polibky: Není Plašilova nová přítelkyně další zlatokopkou?

Aby to nebyla další zlatokopka.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Plašil má v životě na ženy smůlu. Jedna ho před časem opustila s bohatým právníkem, ale fotbalista to nevzdává. Na Euru se ukázala světu jeho nová přítelkyně a utěšovala ho po nezdaru. No, snad to nebude další dívka, která ho miluje jen pro jeho tučné konto.

Zkušený záložník Jaroslav Plašil patřil na letošním Euru k tomu nejhoršímu, co naše sestava nabídla. Je evidentní, že v reprezentaci už dávno nemá co dělat. Naštěstí to sám pochopil a ihned po směšné prohře s Tureckem ukončil kariéru.

Fotbalista, jenž v rámci klubové kariéry aktuálně obléká dres Bordeaux, byl po zápase plný emocí. Ihned běžel za svou novou přítelkyní a ta věděla, co má s jeho smutkem dělat. Zahrnula ho polibky a bylo vidět, že je Jardovi hned lépe.

Plašil je rozvedený, v minulosti tvořil manželství s Anou Lúcií, která mu ale později prchla s právníkem, jenž se mu staral o smlouvy. Vypadalo to přitom jako láska na celý život, ale ženy holt někdy jsou takové. Nyní se spekuluje, zda typologicky podobná dívka nebude další z řady, která je s Jardou jen kvůli penězům.

Související články

Další články