Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Jeden z VyVolených promluvil: Co nám všechno vykecal a jakou pokutou vyhrožuje Prima soutěžícím, pokud se s námi budou bavit?

Tereza Pergnerová vám všechno vysvětlí při prvním duelu, my už dnes…

Na Primě konečně startují VyVolení a hysterie ve štábu po nedávných únicích informací vrcholí.

Náš konfident, kterému se podařilo proniknout do finálního výběru, se s námi v noci na pondělí spojil, aby nám řekl poslední novinky: „Vyhodili kvůli vám zvukaře, který byl podezřelý, bylo z toho celkem halo. Teď se zase ukázalo, že ač nám slibovali duely ve dvou, budeme chodit do rozstřelů po třech, povolali nějaké náhradníky nebo co. Já mám natočený medailonek a teď musím čekat na telefonu, až mi zavolají do duelu. Teď budou čtyři duely po sobě a pak nějaký pátý, speciální, kde bude snad větší skupina soutěžících, dělají s tím hrozné ofrky,“ líčí s tím, že soutěžící nebudou chodit do vily rovnou, jak tomu bylo dřív.

„Postupující z duelů budou vozit do hotelu. Jeho jméno nám zatím neřekli, protože už vědí, že tu bulvár někoho má, a nechtějí, aby to tam bylo obšancované. Pokud postoupím, hned vám dám samozřejmě vědět, ať jsou naštvaní,“ směje se finalista, který nám také prozradil, co všem hrozí za porušení smlouvy o mlčenlivosti.

„Podepsali jsme všichni dohodu o mlčenlivosti. Je tam sankce sto tisíc korun, kterou jste mi ale slíbili proplatit, takže jsem v klidu. V reálu to ale vypadá, jako by ten, kdo jen něco naznačí novinářům, měl jít okamžitě ke zdi.“

Na Primě berou VyVolené hodně vážně a to je rozhodně dobře. Snad o ně budou mít podobný zájem i diváci.

Mohlo by vás zajímat

Další články