Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Je tohle nejvíc cool tetování v Česku? Neuhodnete, komu vlastně patří!

Uhodnete, co je tam vlastně vytetováno?
Zdroj: archiv

Mít na těle tetování, to už dávno není doména pouze námořníků, nebo hostů v nápravných zařízeních. Inkoustem v pokožce se už chlubí kde kdo. A výjimkou nejsou ani naši politici. My jsme se rozhodli vypátrat, kdo z nich má nejzajímavější tetování. A výsledek?

S přehledem vyhrál šéf pražské ODS Filip Humplík. Ten si na své levé rameno nechal ozdobným písmem vytetovat jména svých dcer. A jelikož má aktuálně doma vedle manželky pět holek, tak je jeho kérka pořádně veliká.

„Rozhodně nemůžu vyloučit, že se to tetování ještě trochu nezvětší. Jsme doma domluveni, že další holka by se jmenovala Evelínka. S tím, že by se nám narodil kluk, už teda nepočítám a nikdo se mi po takové sérii holek děvčat ani nemůže divit. Kluky zjevně neumím,“ se smíchem okomentoval své otcovské lapálie Humplík.

Ten ale v posledních dnech místo plození dětí běhá po pražských ulicích, kde se snaží přesvědčit obyvatele Prahy, aby hlas dali právě jeho straně.

Související články

Další články