Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Je tohle nejsuprovější učitelka biologie? Děti její školu hrou milují!

Takovém případě by nás biologie bavila také!
Zdroj:
Každý soudný člověk ví, že učit děti není nic jednoduchého. A obzvláště takové předměty, jako je biologie či fyzika. Jak lze ale vidět, i s tím si jde poradit ve stylu Komenského škola hrou.

Učitelka biologie Debby Heerkens z Nizozemska přišla s opravdu nezapomenutelným způsobem, jak upoutat pozornost i těch nejmenších a zároveň je vzdělat v oblasti biologie lidského těla. Před třídu se postavila na stůl a svlékla teplákovku, aby pod ní odhalila oblek, na kterém jsou vykresleny orgány. Tím ale neskončila. Měla ještě další, na jednom pro změnu názorně ilustrovala, kde jsou všechny velké kosti v jejím těle, na dalším zase svaly.

Celé ji to napadlo, když viděla na ulici dívku v podobně ilustrovaných legínách. Našla na internetu co nejvěrněji ilustrovanou sadu a oblečení a potom, co jí ředitel školy celý nápad schválil, v oblečení přišla do třídy. Děti byly naprosto nadšeny a měly údajně žádat další hodiny biologie, která je nyní začala opravdu bavit.

Paní učitelce tleskáme a doufáme ve více nápaditých učitelů, které jejich povolání baví a naplňuje.

Související články

Další články