Hrabě Domenico Martucci (37) ukázal, že jeho anonce směrem k policii a Josefu Rychtářovi (56) v posledních dnech nebyly jen mlácením prázdné slámy!

Martucci v Itálii týden shromažďoval podklady, radil se s rodiči a zvažoval možné kroky, až nakonec vyrazil do dalšího střetu s vdovcem Josefem Rychtářem a v ruce má silný kalibr.

Tvrdí, že je schopen dokázat, že se Josef nedávno zesnulou Ivetu (48) už v minulosti pokusil zavraždit.

Redakce eXtra.cz obdržela před několika minutami následující zprávu: „Po rekonstrukci událostí, které se staly v Itálii dne 12. 7. 2013 a byly podloženy mnohým svědectvím, audiovizuálním záznamem a telefonickými odposlechy, jsem podal na státní zastupitelství trestní oznámení na Josefa Rychtáře a další dvě osoby za pokus o vraždu Ivety Bartošové,“ říká hrabě s tím, že to zdaleka není vše. Souběžně totiž podal na Rychtáře další trestní oznámení za vyhrožování.

A tím Rychtářovy problémy zdaleka neberou konce! Podle hraběte se totiž objevila další svědectví, což je také důvod faktu, že Martucci nechce týden mluvit s novináři: „Vyhrazuji si právo sdělit podrobnosti až české kriminální policii. Do té doby se nebudu k věci konkrétněji vyjadřovat.“

Máme se tedy zřejmě na co těšit, a jak by řekli finalisté třetí SuperStar, „…príbeh zdaleka nekončí!“.