Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Je to tady! Další krátká upoutávka na pokračování seriálu 24 hodin, které už nikdo nečekal!

Seriál 24 hodin skončil se svou osmou řadou v květnu 2010 a od té doby se sice občas mluvilo o tom, že by mohl vzniknout celovečerní film pro kina, dokonce natáčený v Praze, ale nakonec z toho všeho sešlo. Nikdo už příliš nečekal, že by se mohl agent Jack Bauer v podání Kiefera Sutherlanda někdy vrátit, natož na televizní obrazovky, ale stalo se.

Už v květnu se začne vysílat dvanáctidílná minisérie s názvem Live Another Day, ve které se Jack Bauer vrací. Tentokrát v Londýně a pro změnu se bude snažit zastavit plánovaný útok na amerického prezidenta, aby nedošlo k nukleární válce, zatímco si všichni myslí, že chce prezidenta naopak zavraždit. Prostě se absolutně nic nezměnilo.

Zase se bude hodně křičet, hodně střílet, Jack Bauer bude vyhrožovat a z Chloe se očividně stala emo hackerka, která ukradla styl Lisbeth z Mužů, kteří nenávidí ženy.

Související články

Další články