Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Je to snad nějaké záhadné znamení? Všichni se ptají, co to má miminko na čele!

Miminko se narodilo s neobvyklým znaménkem na čele. Co to znamená?
Zdroj: profimedia.cz
Çinar Engin (14 měsíců) z Turecka je velmi zvláštní miminko. Narodilo se totiž s něčím, co se jen tak nevidí. Na čele má mateřské znaménko, které bude chtít každý! Všude je středem pozornosti a všichni se nyní ptají, co ten symbol znamená?

Je to snad zázrak? Malý Çinar (dnes 14 měsíců) se ihned po narození stal hvězdou porodnice díky svému znaménku na čele. To je totiž opravdu krásné. Má tvar srdce! Je to snad nějaké znamení? Jeho rodiče si už pomalu zvykají na kolemjdoucí, kteří se chtějí s jejich synkem vyfotit. Zřejmě se tak rodí nová celebrita.

Miminko se tak zřejmě rozhodlo poděkovat svým rodičům hodně neobvyklým způsobem. Srdcem na čele zřejmě vyjadřuje, jak je rád, že mohl přijít na svět. „Po zdravotní sestřičce jsem byl první, který jsem viděl to mateřské znaménko,“ řekl otec Cinar, Murat Engin, Daily Mailu. „Byl jsem opravdu překvapen. Když jsem to uviděl, uvědomil jsem si, že je to srdce! Bylo to pro mě neskutečné a nemohl jsem zamáčknout slzy,“ dodal dojatý otec.

Chlapečka si v porodnici hned všichni zamilovali a sestřičky mu přezdívaly „láska“. Všude, kam přijde, je středem pozornosti. „Když vyrazíme na procházku, všichni lidé se na nás usmívají. Milujeme ho! Je vidět, že amor skutečně zasáhl úplně všechny,“ uzavřel jeho otec.

Související články

Další články